امروز يك شنبه  4 مهر 1400
تعداد بازدید : 452 - تاریخ خبر : 1400/05/05 - 12:42
عیدانه غدیر تلویزیون؛ سبدی رنگارنگ از سینمایی های جذاب

«باغ وحش مخفی»، «بهترین دشمنان»، «رویای رانندگی: بهترین دریفت ماشین توفو فروشی»، «خوشحال باش آقای لی»، «بازندگان قهرمان» و «پدربزرگ من یک فضایی است» 6 فیلم جدیدی هستند که این هفته روی آنتن شبکه ها می رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن «امیرکبیر»، «زرد قناری»، «راز اسپنسر»، «کفش»، «پدربزرگ ها»، «شکرستان»، «آقای جو، گم شدن مهمان ویژه»، «ده رقمی»، «باغ وحش مخفی»، «چاقوکشی»، «بهترین دشمنان»، «رویای رانندگی: بهترین دریفت ماشین توفو فروشی»، «خوشحال باش آقای لی»، «آرزوی بزرگ»، «بازندگان قهرمان»، «دسته ژاندارم ها»، «بازی با آتش»، «دختر شیرینی فروش»، «افسانه نارنیا (قسمت دوم)» ،«شکار هیولا 2»، «گوینده خبر 2: افسانه ادامه دارد»، «کلاهی برای باران»،«سریع و خشن: هابز و شاو»، «ریو براوو»، «باغ وحش»، «ماموریت آقای شادی»، «ای ایکس ال»، «طلا»، «کلاه چرمی ها»، «اخراجی ها 2»، «رهایش کن»، «وومبت مبارز»، «شهر حیوانات»، «میمون»، «پدربزرگ من یک فضایی است»، «همسر»، «شیوع»، «ساوالان»، «پیامک های آرزو»، «من و جمعه» و «دومین تابستان» پنج‌شنبه 7 مصادف با عید سعید غدیر خم و جمعه 8 مرداد ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

 

**** شبکه یک سیما

 

فیلم سینمایی «امیرکبیر» به کارگردانی «سعید نیک پور»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 9 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

فیلم روایتگر داستان زندگی امیرکبیر، صدراعظم ناصرالدین شاه و تلاش و فعالیت های او در راستای اصلاح امور کشور می باشد. در نهایت و به دلیل اینکه اقدامات امیرکبیر به مذاق بسیاری از درباریان و اطرافیان شاه خوش نمی‌آید، با دسیسه چینی موفق می شوند حکم قتل او را از ناصرالدین شاه گرفته و وی را در حمام فین کاشان به شهادت برسانند.

سعید نیک پور، ایرج راد، فخری خوروش، زنده یاد پرویز پورحسینی، رضا فیاضی و ژاله علو در فیلم سینمایی «امیرکبیر» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «زرد قناری» به کارگردانی «رخشان بنی‌اعتماد»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کفاش جوانی به‌نام نصرالله مددی که در شهر کوچکی زندگی می‌کند سهم خود را در کفاشی می‌فروشد تا قطعه زمینی بخرد و روی آن به زراعت مشغول شود. زمینی را که او قول نامه می‌کند صاحبش در تهران با سند جعلی به فرد دیگری فروخته است. نصرالله موقعی متوجه می‌شود که عمله های خریدار تهرانی روی زمین مشغول کارند. نصرالله همراه زن و فرزندانش برای پیگیری پرونده راهی تهران و در خانه پدرزن ساکن می‌شود؛ اما راه به جایی نمی‌برد. باجناق او آقا کمال دام دیگری برای او می گسترد: فروختن یک دستگاه اتومبیل پیکان به نام زرد قناری که بارها به دیگران فروخته و دزدیده شده است.

در فیلم سینمایی «زرد قناری»؛ مهدی هاشمی، گلاب آدینه و منوچهر حامدی نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «راز اسپنسر» به کارگردانی «پیتر برگ»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مارک والبرگ و وینستون دوک آمده است: اسپنسر یک ماموری پلیس است که وقتی متوجه می شود مافوقش از قوانین تخطی کرده و زمینه های فساد را فراهم آورده به وی حمله می کند و او را مورد ضرب و شتم قرار می دهد. این موضوع باعث می شود که به مدت پنج سال زندان برود. او پس از آزادی از زندان قصد دارد به شهر دیگری نقل مکان کند اما وقتی متوجه می شود که یکی از افسران پلیس پاک دست، متهم به قتل یکی از مقامات فاسد پلیس شده و خانواده اش تحت فشار هستند؛ تمام سعی خود را می کند که پاکدستی همکارش را که وی نیز کشته شده است؛ اثبات کند اما ...

**************************************************

 

**** شبکه دو سیما

 

فیلم تلویزیونی «کفش» به کارگردانی «مرتضی آسمانی»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت ‌‌8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

«کفش» داستان نوجوانی است که در روز عید غدیر علی رغم مخالفت های شدید بزرگ ترها می خواهد به جای پدر بزرگش مسئولیت کفشداری امام زاده را بر عهده گیرد که با وجود این که می خواهد توانایی خودش را اثبات کند در این مسیر با مشکلاتی نیز روبرو می شود.

مهدی فقیه، فرید قبادی و مریم وطن پور در این فیلم بازی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «پدربزرگ ها» به کارگردانی «سانتیاگو ریکوایجو»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 1:20 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کارلوس ایگله سیاس، روبرتو آلوارز و ریمون باریا خواهیم دید: سه پدربزرگ که در دوران جوانیشان در حرفه خود مشغولیت بالائی داشتند؛ حالا در دوران بازنشستگی، صرفاً درگیر نوه‌هایشان هستند. آنها به هر کجا برای کار مراجعه می کنند، صاحبان کار افراد جوان استخدام می‌کنند. در نهایت آنها تصمیم می‌گیرند با تجربیاتی که از کار در دوران جوانیشان داشته اند؛ استفاده کنند و کارآفرین شوند و یک مهد کودک تأسیس کنند. آنها سرانجام بعد از پشت سر گذاشتن مشکلات بسیار موفق می شوند تصمیمشان را عملی کنند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی «شکرستان» به کارگردانی «محمدرضا فخرایی زاده»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 8 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در نسخه سینمایی «شکرستان»، تعدادی از بازیگران سینما به شهر شکرستان می روند. داستان های این قسمت نیز در یک شهر قدیمی و خیالی روی می دهد و مردم شکرستان بنا به نیازهای خود، در لحظه خالق اثری جدید می شوند.

**************************************************

فیلم سینمایی «آقای جو، گم شدن مهمان ویژه» به کارگردانی «تائه یان کیم»، شنبه 9 مرداد ماه ساعت 1:20 دقیقه بامداد از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی سانگ مین لی، سئو هیونگ کیم و بائه جئونگ نام آمده است: همزمان با از سرگیری روابط کره جنوبی و چین قرار است یک خرس پاندا از کشور چین به عنوان میهمان در کشور کره حضور یابد تا روز جشن به عنوان نماد صلح دو کشور به معرض نمایش همگانی درآید. جان جو تائه جو نماینده ارشد امنیت ملی مسئولیت نگهداری این پاندا را در این مدت به عهده دارد اما گروهی مخالف با اجرای نقشه ای خرس پاندا را می ربایند و حالا جان جو تائه جو باید او را پیدا کند. او که قلباً حیوانات را دوست نداشته در پی اتفاقی تصادفی مهارت صحبت کردن با حیوانات را پیدا می کند و ...

**************************************************

 

**** شبکه سه سیما

 

فیلم سینمایی «ده رقمی» به کارگردانی «همایون اسعدیان»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 10 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

این فیلم درباره فیروز سیزده، یک دزد ناشی است که هر جا می رود با خود نحسی به همراه می برد. او در جریان سرقت از خانه ای متروک، فرشی را می دزدد که بعداً می فهمد آن را پیشتر عده ای از موزه فرش دزدیده اند. فیروز برای به دست آوردن قیمت فرش، به موزه می رود و در آنجا به دانشجویی به نام نازی برمی خورد که عاشق فرش های نفیس ملی است. مادر فیروز، فرش را که فیروز در زیرزمین خانه پنهان کرده پیدا می کند و به منزل دخترش فیروزه، که پس از چندین زایمان بار دیگر فرزندی به دنیا آورده، به عنوان چشم روشنی می برد و فیروزه نیز از آن به عنوان زیرانداز نوزاد استفاده می کند. فیروز و نازی به منزل می روند تا فرش را که اینک آلوده شده، بازگردانند اما موفق نمی شوند و دزدان اصلی سر می رسند و ...

جواد رضویان، بهاره رهنما و بهنوش بختیاری در این فیلم هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «باغ وحش مخفی» به کارگردانی «جائو گان سان»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جائو هونگ اه، سو را کانگ و پارک یونگ گیو خواهیم دید: کانگ وکیل تازه کاری است که به صورت نیمه وقت در شرکت بزرگی به نام جی اچ مشغول به کار است. تا ای نکه رئیس شرکت تصمیم می گیرد کانگ را به عنوان مدیر یک باغ وحش ورشکسته انتخاب کند. کانگ به باغ وحش می رود. باغ وحش به خاطر بدهی به شرکت های بزرگ، حیوانات خود را از دست داده و طلبکاران، حیواناتی مانند خرس، شیر، زرافه و گوریل را به عنوان طلب خود برداشته اند. از طرفی به خاطر منقرض شدن نسل حیوانات، امکان خرید این حیوانات وجود ندارد. تا این که کانگ فکری به ذهنش می رسد. او تصمیم می گیرد از کارکنان باغ وحش استفاده کند. لباس حیوانات را طراحی می کند و کارکنان داخل لباس حیوانات می روند و در حضور مردم ظاهر می شوند. با این نقشه، باغ وحش می تواند سود چند هزار دلاری به دست بیاورد و بدهی خود را بپردازد. اما ...

**************************************************

 

**** شبکه چهار سیما

 

فیلم سینمایی «چاقوکشی» به کارگردانی «ریان جانسون»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی دنیل کریگ، کریس ایوانز، آنا د آرماس، جیمی لی کرتیس، تونی کولت، دان جانسون، مایکل شنون، کیت استنفیلد، کاترین لانگفورد و جیدن مارتل آمده است: نویسنده مشهور و ثروتمند رمان‌های جنایی به نام هارلن ترومبی، همه خانواده خود را به جشن تولد ۸۵ سالگی‌اش دعوت می‌کند اما بعد از مراسم، جنازه هارلن به طرز مشکوکی در اتاقش پیدا می شود و گویا به قتل رسیده است، یک کارآگاه خصوصی وارد ماجرا می‌شود تا ...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «بهترین دشمنان» به کارگردانی «رابین بیسل»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی سم راکول و تراجی پی هنسون آمده است: سی‌پی الیس، در کارولینای شمالی در حال رهبری یک فرقه نزادپرست برای جلوگیری از دادن امتیاز به سیاهان است. انا اتواتر زن سیاهپوست مبارز هم در جناح روبروی او قرار دارد و این دو به شدت از هم بیزارند. روزی سی‌پی الیس مدرسه سیاهپوستان شهر را به آتش می کشد. اکنون کودکان سیاهپوست نیاز به مدرسه دارند و نژادپرستان سفید هم مخالف آمدن آنها به مدرسه سفیدپوستان هستند. برای رفع این مشکل، مقامات برای پرهیز از هر برخوردی دست به دامان یک فعال سیاهپوست به نام ریدیک می‌شوند تا برای تصمیم گیری اهالی شهر یک نشست برگزار کند. در طی این نشست تعداد برابری سفیدپوست و سیاهپوست انتخاب می‌شود تا در نهایت رأی نهایی را صادر کنند. در طی این گردهمایی‌ها، سیاهان و سفیدان با مشکلات هم بیشتر آشنا می‌شوند. انا متوجه می‌شود که سی‌پی که دچار بحران مالی است، برای تأمین مخارج نگهداری یکی از فرزندانش که به سندروم داون مبتلاست در تنگناست، انا بدون اطلاع سی پی به بیمارستان رفته و ...

**************************************************

 

**** شبکه پنج سیما

 

فیلم سینمایی جدید «رویای رانندگی: بهترین دریفت ماشین توفو فروشی» به کارگردانی «شین میساوا»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 9 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: تاکومی و دوستانش که به مسابقات ماشین سواری سرعت علاقه دارند به دنبال قدرت بخشیدن به ماشین هایشان هستند تا در مسابقات شرکت کنند. آنها مربیانی هم دارند که به آنها آموزش های لازم را جهت امنیت خودرو و خودشان می دهند و در مسابقات مختلفی شرکت می کنند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «خوشحال باش آقای لی» به کارگردانی «کای بایوک لی»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان با بازی سیونگ وون چا، چائو یانگ اوم و هائو جون پارک آمده است: چولسو یک آتشنشان وظیفه شناس بوده که به خاطر نجات جان مردم در شرایطی که کسی حاضر به رفتن داخل دود و آتش نبوده دچار سانحه شده و از نظر مغزی مشکل پیدا کرده است، بعد از جدایی همسرش از وی برادرش یونگ سو از او مراقبت می کند. او دختری به نام سیت بیو دارد که نزد مادر بزرگش زندگی می کند و چولسو تا به حال او را ندیده، سیت بیو بیماری سرطان دارد و نیاز به پیوند مغز استخوان دارد مادر بزرگ سراغ چولسو آمده تا به سیت بیو کمک کند. سیت بیو می خواهد برای تهیه هدیه تولد برای یکی از دوستان بیمارش در بیمارستان به شهر دیگری سفر کند که چولسو با او همسفر می شود. مادر بزرگ سیت بیو و عمویش برای پیدا کردن آنها راهی سفر شده اند. اخبار از وضغیت این پدر و دختر خبری پخش می کند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی «آرزوی بزرگ» به کارگردانی «تاکائو کاتو»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی موتوکو کومای، شوتارو موروکوبو و شانسوکه ساکایا خواهیم دید: پسری به نام گورو دوست دارد که در مسابقات بیس‌بال عنوان قهرمانی بگیرد، پدرش هم از بازیکنان بیس‌بال است، ولی به شهر جدیدی منتقل می‌شوند و در تیم‌های جدیدی عضو می‌شوند. گورو برای قهرمان شدن تیمش تمام سعیش را می‌کند و نهایتاً تیمش را به این موفقیت می‌رساند؛ اما خودش به دلیل آسیب دیدگی از ناحیۀ دست راست، دیگر قادر به ضربه زدن نیست. گورو با راهنمایی پدر شروع به تمرین با دست دیگر می‌کند...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «بازندگان قهرمان» به کارگردانی «سباستین بورنشتاین»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

این فیلم با بازی ریکاردو دارین، چینو دارین و لوئیس براندونی؛ درباره آنتونیو، مرد میانسال آرژانتینی است که تصمیم می گیرد یک تعاونی راه بیندازد. کشور آرژانتین در بحران اقتصادی به سر می برد و فساد مالی نظام سرمایه داری گریبان این کشور راگرفته است. او و دوستش، فرمین ساکنین شهر را متقاعد می کند تا در راه اندازی تعاونی سرمایه گذاری نمایند. سرمایه جمع شده کافی نیست وآنها نیاز به وام بانکی دارند. آنها پول ها را در صندوق امانات بانک می گذارند، مدیر بانک به فرمین پیشنهاد می کند که برای مدتی کوتاه، پول ها را به حساب شخصی اش واریز کند تا بر مبنای آن، بانک مرکزی به وی  وام بدهد. فرمین هم قبول می کند . این در حالی است که بانک در آستانه ورشکستگی است و این پیشنهاد، در واقع نقشه وکیل بانک است تا پول ها را بالا بکشند. پس از این که آنها پول ها را از دست می دهد، تسلیم نمی شوند و ...

**************************************************

 

**** شبکه نمایش

 

فیلم سینمایی «دسته ژاندارم ها» به کارگردانی «ژان گیرالت»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی لویی دوفونس، میشل گالابرو، کلود ژانساک، ژان لوفور، گی گروسو، میشل مودو، پل پربوآ خواهید دید: آقای کروشه با همسر ثروتمند خود در عمارت مجللشان زندگی می کنند ولی به دلیل اینکه رئیس ژاندارمری کروشه را به همراه دوستانش بازنشسته کرده مریض احوال شده و حوصله اش از بیکاری سر رفته، در این بین ماجرای فراموشی یکی از دوستانش دوباره ژاندارم ها را دور هم جمع می کند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی «بازی با آتش» به کارگردانی «اندی فیکمن»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 11 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی جان سینا، برایانا هیلدبرند، جودی گریر، کیگان مایکل کی و جان لگویزمائو؛ در مورد گروهی از آتشنشانان قوی و توانمندی است که در کارشان خیلی موفق هستند. ولی با ۳ بچه مواجه می شوند که فوق العاده شیطون هستند و ....

**************************************************

فیلم سینمایی «دختر شیرینی فروش» به کارگردانی «ایرج طهماسب»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این خواهیم دید: پسر و دختر دو خانواده قصد ازدواج دارند ولی ۲۰ سال است به‌دلیل دخالت خانواده‌هایشان موفّق به این کار نشده‌اند که ...

ایرج طهماسب، فاطمه معتمد آریا، سعید پیردوست و یوسف تیموری در فیلم سینمایی «دختر شیرینی فروش» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «افسانه نارنیا (قسمت دوم)» به کارگردانی «اندرو آدامسون»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی تیلدا سوئنتین، جورجی هنلی و ویلیام موزلی خواهیم دید: یک سال از حوادثی که برای پیتر، سوزان، ادموند و لوسی با وارد شدن به سرزمین نارنیا از طریق گنجینه اتفاق افتاد، گذشته است. یک روز که آنها وارد ایستگاه قطار می شوند، به طور جادویی دوباره وارد سرزمین نارنیا می شوند. هزار سال نارنیایی از خروج آنها از این سرزمین گذشته است، حیوانات ناطق از بین رفته اند و یک شاه شیطانی و سنگدل به اسم میراز بر آن سرزمین حکمرانی می کند و ...

**************************************************

فیلم سینمایی «شکار هیولا 2» به کارگردانی «ریمن هویی»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی تونی لیانگ و لی یوچوئن؛ درباره ووبا است که با والدین انسانش، تیان و لان در یک سفر همراه می‌شوند. با وجود اینک ه پس از مرگ پادشاه، هنوز در دنیای هیولاها اختلاف وجود دارد، ووبا برای برقراری صلح و دوستی در میان هم نوعان خود دست به کار می‌شود اما ...

**************************************************

فیلم سینمایی «گوینده خبر 2: افسانه ادامه دارد» به کارگردانی «آدام مک کی»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ویل فرل، کریستینا اپل گیت و پل رو خواهیم دید: ران بورگاندی و همسرش ورونیکا هر دو گوینده خبر هستند. اما ران در کارش موفق نیست و اخراج می شود، ورونیکا به گویندگی اخبار اصلی منصوب می شود. ران به ورونیکا حسادت می کند و با او اختلاف پیدا می کند و در نهایت ورونیکا و پسرش والتر را رها می کند و از هم جدا می شوند. ران کارهای کوچک و اجراهای محلی انجام می دهد تا بتواند امرار معاش کند او حتی نمی تواند ارتباط خود را با والتر حفظ کند و از شکست کاریش به شدت ناراحت است. تا اینکه مسئول یک شبکه خبری جدید به او پیشنهاد کار می دهد. ران و دوستان عجیب و غریبش ناگهان معروف می شوند و ران به مهمترین گوینده خبر تبدیل می شود و ...

**************************************************

فیلم سینمایی «کلاهی برای باران» به کارگردانی «مسعود نوابی»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان آمده است: ابی و جلال برای دزدی وارد خانه‌ای می‌شوند و ابی در جریان دزدی حضور باران و مادرش در خانه می‌شود. او هنگام خروج متوجه خودکشی باران به علت شکست عشقی در برابر پیروز می‌شود، اما به سرعت آنجا را ترک می‌کند و همراه جلال از آنجا دور می‌شود ولی به اصرار ابی، جلال برای نجات باران به خانه برمی گردد و به کمک مادرش او را به بیمارستان می‌رساند. ابی و جلال که از دزدی خانه باران چیز زیادی نصیب شان نشده، تصمیم می‌گیرند به دلیل شرایط مالی خوب پدر باران به نحوی خود را به او نزدیک کنند. از این رو ابی به بیمارستان می‌رود و وانمود می‌کند که می‌تواند شرایطی را فراهم کند تا پیروز پشیمان از رفتار گذشته، دوباره به سوی باران بازگردد. باران که قبول حرف‌های ابی برایش مشکل است، بالاخره می‌پذیرد که در صورت انجام این کار، پول خوبی را از پدرش بگیرد و ...

رضا عظاران، جواد رضویان، مهران غفوریان، حدیث فولادوند، مهران رجبی، فلور نظری، داریوش سلیمی و زهره حمیدی در فیلم سینمایی «کلاهی برای باران» بازی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» به کارگردانی «دیوید لیچ»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی دایان جانسون، جیسون استاتهام و آدریس البا خواهید دید: ویروس خطرناکی در آزمایشگاه های سازمان های امنیتی به برای بهره برداری های نظامی و کشتار جمعی در آمریکا تولید شده است. گروهی نظامی با ربات های انسان نما و کاملا پیشرفته به دنبال به دست آوردن این ویروس هستند تا با انتشار آن موجب مرگ انسان های ضعیف شوند تا انسان های قوی تر بر روی کره زمین بمانند تا با ابزرارهای پیشرفته رباتیک، نژاد پیشرفته ای از انسان ها قدرت را در دست بگیرند. اما سازمان های امنیتی آمریکا و انگلستان توان درگیر شدن و دستگیری این گروه را ندارند چون در بین اعضای سی آی ای نفوذی و افراد فاسد حضور دارند. لذا دختری به نام هتی مجبور می شود برای اینکه ویروس به دست این  گروه نیوفتد، ویروس را به بدن خود تزریق می کند. برادر هتی به نام شاو و دوست قدیمیش که مشکلات فراوانی با هم دارند به نام هابز به دنبال این هستند که ویروس را از بدن هتی بیرون بیاورند آنها تنها دو یا سه روز فرصت دارند این کار را انجام دهند و در غیر این صورت ویروس تکثیر شده و همه را مبتلا می کند. آنها دستگاهی که می تواند ویروس را از بدن هتی خارج کند با کمک دوستان روس شاو به دست می آورند اما دستگاه در حین درگیری و فرار آسیب دیده و قابل استفاده نیست. بالاخره هابز که یکی از بومیان آمریکای لاتین است و سالهاست به دلیل مشکلاتی خانواده اش را ندیده، تصمیم می گیرد از خانواده اش کمک بگیرد تا ...

**************************************************

فیلم سینمایی «ریو براوو» به کارگردانی «هاوارد هاکس»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 1 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی جان وین، دین مارتین و ریکی نلسون خواهیم دید: کلانتر شهری کوچک و مرزی؛ پسر مالک بزرگی را به جرم قتل بازداشت می کند، او مجبور است تا رسیدن سواره نظام متهم را در کلانتری شهر زندانی کند اما برادر و افراد مالک قصد دارند متهم را فراری دهند و به این منظور به شهر می آیند و ...

**************************************************

فیلم سینمایی «باغ وحش» به کارگردانی «کالین مک ایوور»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 11 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی تابی جونز، ایان مک الهینی و پنه لوپه ولیلتون برداشتی واقعی است از ماجرای پسربچه ای به نام تام هال، که در گیرو دار جنگ جهانی در سال 1941 در شهر کوچک بلفاست زندگی می کند و پدرش دامپزشک باغ وحش است. ماجرا با ورود یک بچه فیل از راه دریا به باغ وحش شروع می شود که همزمان می شود با آماده باش عمومی و فراخوان نیروهای نظامی. پدر تام به جنگ اعزام می شود و قبل از رفتن از او می خواهد که در نبودش از بچه فیل خوب مراقبت کند. مدتی بعد تام مطلع می شود که دستور دولتی برای از بین بردن حیوانات باغ وحش صادر شده تا در صورت بمباران و وحشت کردن به شهر هجوم نبرند! تام سعی می کند به کمک دوستانش جین و پیتر فیل کوچولو را از باغ وحش نجات دهد. او فیل را به حیات خانه آستین، پیرزنی که دوستدار حیوانات است می برد و در آنجا از فیل مراقبت می کنند. مسئولین باغ وحش که از ناپدید شدن فیل مطلع می شوند، به مردم اطلاع عمومی می دهند تا در صورت مشاهده فیل، مکان او را به ماموران پلیس اطلاع دهند. یک شب که جین و تام برای برداشتن داروی مورد نیاز فیل، به باغ وحش می روند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی «ماموریت آقای شادی» به کارگردانی «محمدرضا زهتابی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم درباره آقای شادی و همسرش است، که هر دو بازرس بیمه‌های اجتماعی هستند، پس از سال‌ها ازدواج در انتظار نوزادی هستند که زندگی سوت و کور آنها را شادی و نشاط ببخشد. آن دو مسئول پیگیری پرونده کارگری می‌شوند که مسئول برق یکی از کارخانه‌های خصوصی بوده و پس از آتش سوزی کارخانه مقصر شناخته شده و دچار بیماری روانی شده است که ...

علیرضا خمسه، شهره لرستانی، عبدالرضا اکبری، پوراندخت مهیمن، جهانگیر فروهر و جواد امجدی در فیلم سینمایی «ماموریت آقای شادی» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «ای ایکس ال» به کارگردانی «الیور دالی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی الکس نوستادر، بکی جی، الکس مک نیکول، دومینیک راینز و توماس جین؛ داستان پسری نوجوان را روایت می کند که با سگ رباتیک ایجاد شده از فناوری پیشرفته نظامی روبرو می شود که برای کمک به سربازهای آینده توسط دولت ساخته شده است و ...

**************************************************

فیلم سینمایی «طلا» به کارگردانی «ریما گاگتی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی اکشای کومار و مونی روی؛ مربوط به سال 1946 و زمانی که هند به بریتانیا وابسته است و به عنوان یک کشور مستقل حق تصمیم گیری در امور کشورش را ندارد، مردی به نام تاپان مدیر تیم هاکی هند است، تیمی که تمامی بازیکنانش هندی نیستند و از کشورهای مختلف عضو دارد. تاپان آرزو دارد که تیمی مستقل بدون وابستگی به بریتانیا تشکیل دهد و مدیریت تیم را بر عهده بگیرد تا بتواند تیم را به قهرمانی برساند. اما مدیران بریتانیایی اجازه چنین تصمیمی را به تاپان نمی دهند. تاپان به مدت دو سال ورزش را کنار می گذارد و به آدمی مست و بی قید و بند تبدیل می شود. همسر تاپان که نمی تواند تاپان را این گونه ببیند، تصمیم می گیرد به همسرش کمک کند و او را از این وضعیت نجات دهد. تاپان با کمک همسرش مستی را کنار می گذارد و دوبار عزمش را جزم می کند و نزد مدیران بریتانیایی ورزش هند می رود و با درخواست های متفاوت از آنها می خواهد که به او اعتماد کنند و اجازه بدهند که تاپان یک تیم مستقل از ورزشکاران هندی در بازی هاکی روی چمن تشکیل دهد. مدیران بریتانیایی به تاپان اعتماد می کنند. تاپان تیم را تشکیل می دهد اما ...

**************************************************

فیلم سینمایی «کلاه چرمی ها» به کارگردانی «جرج کلونی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی جورج کلونی، رنه زلوگر و جان کرازینسکی آمده است: کارتر که همه او را به عنوان قهرمان آمریکایی جنگ جهانی می‌دانند و معتقدند او یک یگان آلمانی را به تنهایی به اسارت گرفته است، اکنون با لقب گلوله محبوب‌ترین ستاره تیم فوتبال است. از سوی دیگر داج که در یک تیم محلی، فوتبال بازی می‌کند پس از ورشکستگی تیم به سراغ اسپانسر مالی تیم کارتر می‌رود که ...

**************************************************

فیلم سینمایی «اخراجی ها 2» به کارگردانی «مسعود ده نمکی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهید دید: درگیری شدیدی در منطقه نبرد ادامه دارد. دشمن بیمارستان صحرایی را محاصره می کند و همه اخراجی ها و همرزمانشان در پی راهی برای نجات می گردند. دشمن با اسیر گیری گسترده قصد یک مانور تبلیغاتی را دارد. همه اسرا به یک اردوگاه اسرای ثبت نام نشده، منتقل می شوند. خانواده اخراجی ها برای زیارت عازم مشهد هستند و به طور ناخواسته درگیر یک حادثه تروریستی می شوند و ....

اکبر عبدی، جواد هاشمی، حسام نواب صفوی، امین حیایی و محمدرضا شریفی نیا در این فیلم بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «رهایش کن» به کارگردانی «توماس بزوچا»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی دایان لین و کوین کاستنر؛ حول محور زندگی یک کلانتر بازنشسته و همسرش می گردد که پس از مرگ پسرشان، تمام عزمشان را جزم کرده اند که تنها نوه شان را پیدا کنند اما ...

**************************************************

 

**** شبکه کودک

 

انیمیشن سینمایی «وومبت مبارز» به کارگردانی «ریکارد کوسو»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 14 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: زن جوانی به نام مگی دی گینز که یک موش زیرزمینی است و به مهندسی معادن علاقه دارد، بر اثر حادثه ریزش معدن همسر خود را از دست می دهد. او که از زندگی نا امید است با یک پسربچه سنجاب بالدار به نام سوئیدی برخورد می کند که در کودکی والدینش را از دست داده و عاشق ابرقهرمانی است. مگی این سنجاب کوچک را از پرت شدن نجات داده و به خواهش و اصرار او تبدیل به یک ابرقهرمان می شود. یک کمپانی کارهای تبلیغاتی بر روی ابر قهرمان ها را بر عهده دارد و یک پرنده به نام آقای فلایدنس نقش ابرقهرمان را در شهر بازی می کند. کمپانی مذکور که به وسیله یک زن شیاد و سودجو به نام سیسی مدیریت می شود می خواهد با مگی وارد قرارداد شود اما مگی نمی پذیرد و همین باعث می شود تا برای مگی پاپوش درست کرده و او را دزد جلوه دهند. مگی در پی اثبات بیگناهی خود متوجه دست داشتن کمپانی در حادثه معدن می گردد. مگی و فلایدنس متوجه می شوند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی «شهر حیوانات» به کارگردانی «برایان هاوارد، ریچ مور و جرارد باش»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهیم دید: در شهر حیوانات همه چیز کاملاً تحت کنترل حیوانات بود که ناگهان چند تا از ساکنان شهر گم می‌شوند و پلیس شهر به دنبال مجرمین وارد عمل می‌شود. در این میان یک روباه کلاهبردار با یک افسر پلیس خرگوش آشنا شده و تصمیم می‌گیرد در پرده‌برداری از راز پروندۀ فساد با او همکاری کند...

**************************************************

 

**** شبکه امید

 

فیلم سینمایی «میمون» به کارگردانی «ماریا بالم»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی سوفیا باخ، اینگ ماری کارلسون و اریک اریکسون درباره پسری نوجوان است که به صورت کاملا اتفاقی میمونی عجیب و جادویی را پیدا می کند که ...

**************************************************

فیلم سینمایی جدید «پدربزرگ من یک فضایی است» به کارگردانی «مارینا آندری اسکوپ و درازن زارکوویچ»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 18 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی لنا هرانیک، پترا پولنیژووا و اوزرن گراباریچ خواهیم دید: دختری نوجوان به نام اونا و یک ربات سخنگو، 24 ساعت فرصت دارند تا پدربزرگ خود را که توسط بیگانگان فضایی ربوده شده است، پیدا کنند. ماجراجویی شروع می شود و اونا تصمیم می گیرد که به کمک دوست ربات خود هرچه سریع تر پدربزرگش را پیدا کند که ...

**************************************************

 

**** شبکه افق

 

فیلم سینمایی «همسر» به کارگردانی «مهدی فخیم زاده»، پنج شنبه 7 مرداد ماه ساعت 18 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: زن و شوهری در شرکتی کار می کنند که رئیس شرکت به جرم اختلاس دستگیر می شود. مرد هم که معاونت شرکت را به عهده دارد، مطمئن است وی را به ریاست شرکت انتخاب خواهند کرد ولی هیئت امنا همسر او را برمی گزیند که ...

مهدی هاشمی، فاطمه معتمد آریا و نسرین مقانلو در فیلم سینمایی «همسر» هنرنمایی کرده اند.

**************************************************

فیلم سینمایی «شیوع» به کارگردانی «استیون سودربرگ»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 10 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی مت دیمون و جود لا خواهیم دید: بیماری ناشناخته ای که از یک ویروس مرگبار به وجود آمده، از لندن آغاز می شود و به سرعت در تمام جهان باعث بیماری هزاران نفر می شود. سازمان غذا و دارو در اذهان عمومی گناهکار شناخته می شود اما کاری از دست کسی بر نمی آید و در نهایت خبرنگاری که به دنبال حقایق بوده دستگیر و به 20 سال زندان محکوم می شود در نهایت مشخص می شود ...

**************************************************

فیلم سینمایی «ساوالان» به کارگردانی «یدالله صمدی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 18 از شبکه افق پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهید دید: پس از حمله عده ای سارق به دهکده ساوالان و غارت اموال، کدخدای ده در جهت مقابله با آنان، چند تفنگچی به فرماندهی دورموش خان استخدام می کند. او پس از پیروزی بر راهزنان تصمیم می گیرد خان دهکده شود. اما یک پهلوان به نام کوراوغلی با کمک جوانان آبادی او را دستگیر می کنند و  ...

در این فیلم؛ مجید مظفری، محمد برسوزیان، فردوس کاویانی و خسرو دستگیر به هنرمندی پرداخته‌اند.

**************************************************

 

**** شبکه شما

 

فیلم تلویزیونی «پیامک های آرزو» به کارگردانی «ناصر روئین تن»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم زندگی یک دوره گرد به نام بزرگ را به نمایش می کشد که انسان بلند پرواز و خیال بافی است. پیدا شدن گوشی قدیمی در وسایلی که برای کارش جمع آوری کرده او را به خیالاتی می برد. این خیالات در رسیدن پیامکی به این گوشی نمایان می شود که هر ارزویی که او بخواهد به این گوشی پیامک می دهد و برایش اتفاق میفتد و زدن دکمه حذف به سر جای قبلی خود برمی گردد. 3 بار این فرصت را برای حذف اتفاقات دارد. او در 3 مرحله طلب پول، خانه، رییس صنف ضایعاتی، درخواست گنج قارون و ... را دارد و به همه آنها دست می یابد اما هر بار به دلایل مختلف مانند از هم پاشیده شدن زندگی اش، سرطان همسرش و ... دکمه حذف را می زند و ...

میرطاهر مظلومی، نفیسه روشن، افشین سنگ چاپ، کیوان صباغ و شهرام صالحی در فیلم تلویزیونی «پیامک های آرزو» هنرنمایی کرده اند.

 

**************************************************

فیلم تلویزیونی «من و جمعه» به کارگردانی «حسین عامری»، پنج‌شنبه 7 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: مادر و پدر امیر در شرف جدایی هستند. امیر با کمک دوست خیالی اش جمعه سعی می کند با یادآوری روزهای خوش گذشته آنها را به زندگی مشترک بازگرداند. آنها وارد عالم خیال پدر و مادر امیر می شوند و همگی به جزیره آدم خوارها وارد می شوند. آنها مورد تعقیب  آدم خوارها قرار می گیرند. امیر توسط آدم خوارها ربوده می شود. مادر و پدر امیر نامه ای از او پیدا می کنند که آرزویش پیوند دوباره آنهاست. امیر توسط رابینسون کروزوئه نجات پیدا می کند و ...

کیهان ملکی، سوگل طهماسبی، سیروس کهوری نژاد، نسرین نکیسا و آرمین جداخدانی در فیلم تلویزیونی «من و جمعه» بازی کرده اند.

**************************************************

فیلم تلویزیونی «دومین تابستان» به کارگردانی «بهرام صادقی مزیدی»، جمعه 8 مرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه شما پخش خواهد شد.

در این فیلم خواهیم دید: محبوبه به طور داوطلبانه در تابستان به عنوان معلم سوادآموزی فعالیت می کند. زن بابای محبوبه در ازای گرفتن پول از جمشید به او قول ازدواج با محبوبه را داده است ولی پدر و خود محبوبه به این کار راضی نیستند. جمشید از پدر محبوبه شکایت می کند ولی چون خلافکار است، راه به جایی نمی برد. از طرف دیگر محبوبه خواستگار موجهی دارد که در شهر راننده شرکت است. وی برای خواستگاری به خانه محبوبه که در روستا است می آید و ...

نسرین نکیسا، حدیث فیروزه، مخدره شفیعی راد، مهران رحمانی، راضیه بدرانلویی، علی خسروی و محمد مهنانی در فیلم تلویزیونی «دومین تابستان» بازی کرده اند.

 

انتهای پیام /ن

 

 

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 

معاونان سیما و امور حقوقی و مجلس رسانه ملی در نشستی ابعاد زیست محیطی «سریال افرا» را بررسی کردند.

در چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس و به منظور گرامی داشت یاد و خاطره هشت سال دفاع مقدس و ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و قدردانی از جانفشانی ها و رشادت های یادگاران هشت سال دفاع مقدس شبکه های سیما ویژه برنامه هایی متناسب با این ایام پخش می کنند.

در روزهای شروع هفته دفاع مقدس و شروع پاییز با فیلم های سینمایی شبکه های سیما همراه باشید؛ «هلاهل»، «کارتینگ»، «بچه ها از آهنند» و «شیر کوهستان» 4 اثر جدیدی هستند که این هفته از قاب شبکه های سیما دیدنی می شوند.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش، درآئین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه مدرسه تلویزیونی ایران تاکید کرد: در دوران کرونا، نخستین دستگاهی که به کمک آموزش و پرورش آمد، صداوسیمای جمهوری اسلامی بود که تمام قد به میدان آمد و با راه اندازی مدرسه تلویزیونی، در عرصه آموزش آرامش ایجاد کرد.

 

دکتر شاه آبادی معاون سیما راه اندازی «مدرسه تلویزیونی ایران» در دوران کرونا را گامی بلند در جهت ارتقای کیفیت و اجرای عدالت آموزشی توصیف و از برگزاری  19 هزار کلاس آموزشی در این مدت خبر داد.

مدیر شبکه یک سیما در نشست بررسی ابعاد زیست محیطی سریال « افرا» تاکید کرد : این سریال سعی دارد آثار تربیتی خوبی را در جامعه بر جای گذارد و به فرهنگ سازی جامعه کمک کند.

معاون سیما امروز در نشستی که با حضور نمایندگان فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی و عوامل سریال «افرا» برگزار شد، از عزم جدی سیما برای پرداختن به مشکلات و دغدغه های مشاغل مختلف در حوزه فیلم و سریال خبر داد.

برنامه تلویزیونی «مخاطب خاص» هر شب تا اربعین حسینی، از کربلای معلی و از قاب شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

تصویربرداری سریال «شب بیدار» به کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام در گرمدره ادامه دارد.

برنامه گفت‌وگو- درام «رخ به رخ» با اجرای امیرعلی دانایی به زودی از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی در چهاردهمین هفته تابستان با 17 عنوان فیلم روی آنتن شبکه های سه، پنج، امید و کودک می رود.

مسعودی ندوشن به عنوان مدیر‌کل پژوهش سیما منصوب و معارفه شد.

سریال جدید کارگردان «خانه امن» به‌زودی از شبکه سه سیما پخش می شود.

گروه کودک و نوجوان شبکه دو در مناسبت‌های پیش‌رو برنامه‌های خود را به صورت ویژه‌ای روانه آنتن می‌کند.

برنامه «شب فیروزه ای» امشب شنبه 27 شهریورماه ساعت 22 از روستای مقیطیه یکی از جاذبه های گردشگری شهرستان آبادان روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

 

جشنواره تابستانی فیلم های سینمایی در یازدهمین هفته تابستان با 21 عنوان فیلم روی آنتن شبکه های سه، پنج، امید و کودک می رود.

مجموعه «شبکه کوچک» از تولیدات  مرکز پویانمایی صبا از امروز در شبکه نسیم به روی آنتن می رود. این برنامه ساعت ۱۹ پخش و ساعت ۱۰ صبح ، ۲ بامداد و ۴ بعد از ظهر باز پخش می‌شود.

پس از ایام سوگواری حضرت سید الشهدا علیه السلام و پخش برنامه های منعطف با آن روزهای غم بار، جدول پخش شبکه نسیم با تغییرات و متناسب با روزهای پایانی تعطیلات تابستان پیش بینی و طراحی شده است.

برنامه‌ی عصرگاهی «عطسه» پس از چند روز وقفه در پخش، از روز جمعه پنجم شهریور ماه به کنداکتور شبکه سوم سیما برمی‌گردد.

سری جدید مسابقه «ایران» از هفته آینده روی شبکه یک سیما می‌رود.

تولید سریال «راز ناتمام» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی امین امانی به روزهای پایانی خود نردیک می شود.

مجموعه مستند جدید سه قسمتی«ظهور خانواده مرداک» پنج شنبه هر هفته از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.

 

شبکه پنج سیما، به مناسبت اربعین حسینی با تهیه و پخش ویژه برنامه متعدد مذهبی با عزاداران و عاشقان حسینی (ع) همراه می شود. 

معاون سیما در مراسم آغاز زنگ سال تحصیلی 1400 – 1401 «مدرسه تلویزیونی ایران» از استفاده و بهره مندی بیش از 85 درصد دانش‌آموزان از این مدرسه تلویزیونی خبر داد.

شبکه قرآن و معارف سیما به منظور گرامیداشت اربعین حسینی برنامه ها و میان برنامه‌هایی را برای پخش از این شبکه در نظر گرفته است.

به مناسبت فرا رسیدن اربعین حسینی، شبکه یک ویژه برنامه «خیابان ایران»، مستند «من او» و ۲ فیلم سینمایی تدارک دیده است.

مدرسه تلویزیونی ایران از امروز با نواختن زنگ آغاز مدرسه‌ها شروع به کار کرد .

در روز دوشنبه 5 مهر مه با فیلم های سینمایی با رنگ و بوی اربعین حسینی و دفاع مقدس همراه باشید.

«سوره; فصل امام حسن (ع)»، «بیکران»، «مقطعات»، «آینه داران»، مستندهای «غریبان» و «پرچم های برافراشته» و ... از جمله برنامه های زنده و تولیدی و مستندی است که شبکه چهار سیما برای پخش در ایام سوگواری و اربعین حسینی درنظر گرفته است.

شبکه دو سیما با ویژه برنامه های «عشق بی پایان»، «کوی محبت»، «یک قرن با حسین (ع)»، «ماه در می زند»، «محاکات»،«نشان ارادت»، مستند «پول تمیز»، «سخنرانی و مداحی» و ... در اربعین حسینی با بینندگان این شبکه همراه خواهد بود.

سریال جدید شبکه دو سیما با عنوان اولیه‌ «خانه پرتقالی‌ها» در راه تولید است.

در قسمت‌های ششم و هفتم برنامه «جاذبه»، صابر خراسانی میزبان سید مجید بنی‌فاطمه، مداح اهل‌بیت (ع) کشورمان بود. 

 مواضع ایران در مجمع عمومی سازمان ملل در «کنکاش» بررسی می شود.

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال تلویزیونی «بی‌نشان» به کارگردانی راما قویدل شد.

تصویربرداری سریال «تب وتاب» به نویسندگی و کارگردانی داریوش مختاری در تهران ادامه دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و پژوهشگر حوزه دفاع مقدس مهمان شب نشینی دوم مهرماه بودند.

 

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مجموعه «پلاک» از تولیدات مرکز پویانمایی صبا ‌هر روز ساعت ۱۵ از شبکه نهال پخش می‌شود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد